Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7790387110234
Producent: inna marka

Yerba Mate Taragui Con Palo 500g

Yerba Mate Taragui Con Palo  to klasyczna, mocna argentyńska yerba mate popularna wśród miłośników yerby na całym świecie. Taragui to jedna z najsłynniejszych  argentyńskich marek yerba mate. Yerba Mate Taragui jest od lat 20' XX wieku uprawiana i zbierana na słynnej argentyńskiej plantacji Las Marias. 

Taragui con Palo to susz składający się z wyselekcjonowanych liści i patyczków ostrokrzewu paragwajskiego, którego uprawa odbywa się w warunkach ekologicznych. Warto dodać, że patyczki i liście są suszone bez użycia dymu, co szczególnie zainteresuje miłośników egzotycznych smaków i aromatów.

Yerba Mate Taragui Con Palo będzie doskonałym źródłem naturalnej energii na długie godziny dla prawdziwych smakoszy tradycyjnej yerby bez dodatków.

Dzięki zawartości mateiny działa pobudzająco nie podnosząc jednocześnie ciśnienia krwi i nie powodując zaburzeń snu. Poprawia koncentrację, wpływa kojąco na układ nerwowy i pomaga w łagodzeniu stresu. Napój z yerba mate pomaga  hamować apetyt, dlatego bardzo często jest składnikiem w wielu dietach. 

* Yerba Mate to wysuszone gałązki i listki ostrokrzewu paragwajskiego (ilex paraguerensis), jest to roślina rosnąca w Ameryce Południowej, typowa dla takich krajów jak Argentyna, Brazylia czy Paragwaj. 

Skład: 

  • yerba mate (Ilex paraguariensis) 100% - kraj pochodzenia: Argentyna
  • susz składający się z wyselekcjonowanych liści i patyczków ostrokrzewu paragwajskiego

Sposób parzenia yerba mate:

  • Susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia ok. 150-200 ml oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80 stopni C.
  • Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych.
  • Susz można zalewać wodą z lodem.

Polecamy